MŁODZIEŻOWE PORTFOLIO KARIERY – ZGŁOSZENIE DO KONKURSU

Drodzy Uczniowie / Drogie Uczennice!

Zapraszamy Was do udziału w konkursie „Młodzieżowe Portfolio Kariery – zaplanuj i dokumentuj swoją podróż!”, który jest organizowany w ramach Jubileuszu 100-lecia III LO w Poznaniu. Uczestnikami konkursu są uczniowie klas III w III LO w Poznaniu.

W każdej klasie jury eliminacyjne konkursu wybierze 5 najlepszych portfolio, spośród których 3 osoby otrzymają nagrody finansowe, natomiast kolejne 2 osoby otrzymają wyróżnienia. Następnie w finale spotkają się wszystkie nagrodzone oraz wyróżnione portfolia ze wszystkich III klas (łącznie: 30). Podczas finału nastąpi 10-minutowa prezentacja każdego portfolio. Spośród 30 prezentacji jury finału wybierze jedną prezentację z nagrodą główną w kwocie 1000 zł.

Szczegółowe informacje nt. zastosowania portfolio, metodyki jego tworzenia oraz narzędzi wykorzystywanych w tym procesie zostały / będą przekazane na lekcjach z doradcą zawodowym oraz w wiadomości wysłanej poprzez szkolny dziennik elektroniczny.

Ponadto p. Katarzyna Banaszak jest do dyspozycji osób zainteresowanych udziałem w niniejszym konkursie. Jest to możliwe w godzinach pracy w szkole: w środy w godz. 12:30 – 17:00 oraz w czwartki w godz. 8:00 – 14:30, a także pod adresem e-mail: doradcazawodowy@lo3.edu.pl. Można również kontaktować się przez e-dziennik.

Zgłoszenie konkursowe można przesyłać do 1 marca 2020 r. do godz. 23:59:59 za pomocą formularza zgłoszeniowego: LINK.

Finał konkursu zostanie przeprowadzony 26 marca 2020 r. (czwartek) w ramach Młodzieżowego Forum Pasjonatów w III LO w Poznaniu.

Regulamin konkursu jest dostępny pod adresem: https://lo3.edu.pl/mlodziezowe-portfolio-kariery-konkurs oraz pod LINKIEM. Zachęcamy do rzetelnego zapoznania się z zasadami konkursu.

Serdecznie zapraszamy Was do udziału w konkursie! Portfolio stanowi przydatne narzędzie, które może być rozwijane przez Was podczas studiów, a ostatecznie będzie na pewno wykorzystane podczas poszukiwania pracy.