Home
Nauczyciele i wychowawcy

Nauczyciele i wychowawcy

Wychowawcy klas

KLASA NAZWA WYCHOWAWSTWA
1a PITAGORAS      KL. AKADEMICKA mgr Aleksandra Francuz
1b VESPUCCI    KL. AKADEMICKA mgr Mateusz Raszyński
1c LINUX
KL. AKADEMICKA
mgr Ewa Staszak
1d DA VINCI
KL. AKADEMICKA
mgr Beata Bartłomiejczak
1e LINNEUSZ  KL.AKADEMICKA mgr Karolina Kurek
1f AVICENNA
KL. AKADEMICKA
mgr Anna Włodarczak
2a PITAGORAS      KL. AKADEMICKA mgr Justyna Nowak
2b VESPUCCI    KL. AKADEMICKA mgr Krzysztof Kubacki
2c LINUX
KL. AKADEMICKA
mgr Violetta Lewandowska
2d DA VINCI
KL. AKADEMICKA
mgr Violetta Dworecka
2e LINNEUSZ  KL.AKADEMICKA mgr Teresa Kolasińska
2f AVICENNA
KL. AKADEMICKA
mgr Ewelina Framska
3a PITAGORAS      KL. AKADEMICKA mgr Joanna Baron-Grzesiak
3b VESPUCCI    KL. AKADEMICKA mgr Aleksandra Oliwa
3c LINUX
KL. AKADEMICKA
mgr Katarzyna Wilk
3d DA VINCI
KL. AKADEMICKA
mgr Beata Błaszczyk
3e LINNEUSZ  KL.AKADEMICKA mgr Liliana Skrycka-Gryc
3f AVICENNA
KL. AKADEMICKA
mgr Rafał Polowczyk
4a PITAGORAS      KL. AKADEMICKA mgr Emilia Misch
4b VESPUCCI    KL. AKADEMICKA mgr Alicja Bilicka -Jaranowska
4c LINUX
KL. AKADEMICKA
mgr Małgorzata Górka
4d AVICENNA
KL. AKADEMICKA
mgr Sylwia Marciniak

Nauczyciele:

Analiza i interpretacja tekstów kulturowych

Katarzyna Kordus

J.polski

Beata Błaszczyk
Aleksandra Francuz
Sylwia Marciniak
Róża Połeć

J.angielski

Ewa Staszak
Anna Włodarczak
Beata Bartłomiejczak

J.niemiecki

Joanna Grzesiak-Baron
Karolina Berdzik

J.francuski

Anna Wryk

J.hiszpański

Alicja Bilicka-Jaranowska

J. łaciński

Maria Gniadek

Historia i WOS

Violetta Dworecka
Agnieszka Jankowiak-Maik
Mateusz Raszyński

Marek Jekel

Matematyka

Liliana Skrycka-Kuźniewska

Katarzyna Zientek

Violetta Lewandowska

Konrad Chwałowski

Justyna Nowak

Edukacja filmowa

Katarzyna Kordus

Fizyka

Emila Misch
Janusz Pużanowski

Chemia

Ewelina Framska
Rafał Polowczyk

Biologia

Teresa Kolasińska
Mikołaj Komorowski

Geografia

Krzysztof Kubacki

Podstawy przedsiębiorczości
Marta Szumowska – Plutecka

Informatyka

Anna Jaborkhel

Maciej Podleśny

Wychowanie fizyczne

Łukasz Kubzdyl
Irena Linka
Karolina Kurek
Krzysztof Dudek

Edukacja dla bezpieczeństwa

Rafał Polowczyk

Religia

Paweł Maciejewski
s. Małgorzata Ślęzak

Pedagog

Agnieszka Klimek

Plastyka

Agnieszka Jankiewicz

Psycholog

Aleksandra Misiak

Doradca zawodowy

Katarzyna Banaszak

Wychowanie do życia w rodzinie

Mateusz Raszyński

Biblioteka

Hanna Lewandowska
Beata Kwiatkowska