Warsztat Lego – organizacja pracy w projekcie

W ubiegłym roku szkolnym uczniowie wszystkich klas z rozszerzoną matematyką wzięli udział w przedsięwzięciu  edukacyjnym Warsztat Lego – organizacja pracy w projekcie, przygotowanym przez  Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości  w Poznaniu. W bieżącym roku szkolnym od września do listopada 2023 r. pozostałe klasy drugie, trzecie, czwarte oraz pierwszoklasiści dołączyli do udziału w zajęciach, które zostały bardzo dobrze ocenione przez uczniów, gdyż mieli możliwość rozpoznawania własnych predyspozycji dotyczących pracy grupowej oraz doskonalenia kompetencji miękkich.

Składamy serdeczne podziękowanie Panu prof. WSZiB dr. Bartłomiejowi Jurasowi za przygotowanie i przeprowadzenie warsztatów dla uczniów 25. klas naszego Liceum.

Poniżej prezentujemy fotorelacje z udziału uczniów w przedsięwzięciu.

Katarzyna Kordus

Dyrektor III LO w Poznaniu