Szachowe Mistrzostwa III LO

VI Mistrzostwa Szachowe Szkoły już za nami.

Dnia 19 grudnia odbyły się VI Mistrzostwa Szachowe Szkoły. Jak zwykle zainteresowanie uczestnictwem było bardzo duże – aż 45 osób pojawiło się w auli szkolnej, przygotowanej do turnieju pod nadzorem pana profesora Janusza Pużanowskiego. Podczas rozgrywek można było zaobserwować szereg emocji, począwszy od potrzebnego w tym sporcie skupienia, aż do euforii z wygranej partii. Zakończenie zawodów uświetniła swoją obecnością pani Dyrektor, która wraz z organizatorami wręczała nagrody. A oto pierwsza dziesiątka turnieju:

1. JARMUŻEK KAROLINA – klasa 2a 6,5 PKT

2. NOWACZYK MIKOŁAJ – klasa 3c 6,0 PKT

3. DAMRATH BARTOSZ – klasa 1c 6,0 PKT

4. CHILUTA REMIGIUSZ – klasa 3a 5,5 PKT

5. GAŁĄZKIEWICZ CEZARY – klasa 2c 5,0 PKT

6. BARANOWSKA MIRELA – klasa 2b 5,0 PKT

7. PUDEŁKO FRANCISZEK – klasa 3c 5,0 PKT

8. SZRAMA ADAM – klasa 3c 5,0 PKT

9. SIKORSKI MACIEJ – klasa 3a 5,0 PKT

10. MUSZYŃSKI JAKUB – klasa 2a 4,5 PKT

Karolinie – Mistrzyni Szachowej Szkoły serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za pasję i zaangażowanie.

Dziękujemy również Radzie Rodziców, która wspomogła nas finansowo w organizacji.

Małgorzata Rożek