Projekt Wydziału Socjologii UAM dotyczący obywatelskich budżetów

Projekt edukacyjny realizowany przy współpracy Instytutem Socjologii UAM

W związku z wdrożeniem  projektu edukacyjnego, realizowanego dla uczniów naszego liceum przy współpracy Instytutem Socjologii UAM w Poznaniu nt. „Jak wymyślić i zaplanować projekt społeczny? Budżet obywatelski licealistów” dniach od 11 do 21 kwietnia 2017r. w klasach 1d, 2d, 2a, 1b, 1c, 1e odbywają się dwugodzinne spotkania – warsztaty prowadzone przez pracowników naukowych Instytutu Socjologii UWM w Poznaniu.

22 i 23 maja 2017r. uczniowie w 3. grupach (w jednej grupie. – ok 10 wybranych uczniów) pod opieką Pani Agnieszki Jankowiak -Maik będą uczestniczyli w dwudniowych zajęciach warsztatowych już w samym Instytucie Socjologii UAM (ul.Szamarzewskiego).

Katarzyna Kordus

IMG_0224 (1)