Ogólnopolski konkurs „Kreowanie przestrzeni” organizowany przez Izbę Architektów Rzeczypospolitej Polskiej z siedzibą w Warszawie

W ubiegłym roku szkolnym uczniowie klas pierwszych brali udział w ogólnopolskim konkursie „Kreowanie przestrzeni” organizowanym przez Izbę Architektów Rzeczypospolitej Polskiej z siedzibą w Warszawie. Do konkursu przygotowywało się 5 zespołów spośród uczniów klas pierwszych (1a, 1b, 1c, 1e, 1f) pod kierunkiem Katarzyny Kordus. Zespół z klasy 1b zajął pierwsze  miejsce w Polsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych i uzyskał nagrodę finansową w wysokości 5 tys. zł, wręczoną na gali honorowej w warszawskiej Zachęcie. Temat konkursu brzmiał „Otoczenie szkoły jako przyjazna i bezpieczna przestrzeń łącząca społeczność lokalną”. Zachęcamy uczniów, zwłaszcza z klas pierwszych, do udziału w tegorocznej edycji konkursu. Poniżej nagrodzona praca konkursowa w formie prezentacji.

Prezentacja (proszę kliknąć).