XIII Memoriał im. Jacka Ponickiego

W poniedziałek, 10 grudnia, odbył się kolejny, XIII Memoriał im. Jacka Ponickiego w koszykówce dziewcząt. Zaprosiliśmy do udziału zaprzyjaźnione z nami szkoły: Zespół Szkół Geodezyjno – Drogowych i IV Liceum Ogólnokształcące. Ponieważ w piątek przed turniejem wycofała się czwarta szkoła, wspólnie z paniami trenerkami postanowiłyśmy że: IV LO zagra dwoma zespołami (dysponowały najszerszym składem).

Turniej grano systemem każdy z każdym, cztery razy po 5 minut.

Oto wyniki:

III LO ZSGD IV LO 1 IV LO 2 Suma pkt
III LO

36 : 22 16 : 14 21 : 13

6pkt

ZSGD 22 : 36

12 : 39 20 : 0

4pkt

IV LO 1 14 : 16 39 : 12

5pkt

IV LO 2 13 : 21 0 : 20 30 : 34

3pkt

Końcowa kolejność:

1 miejsce – III LO

2 miejsce – IV LO 1

3 miejsce – ZSGD

4 miejsce – IV LO 2

Podczas zakończenia turnieju wszystkie zespoły zamiast tradycyjnych pucharów otrzymały skromne upominki i oczywiście coś słodkiego. Nasze dziewczęta serdecznie podziękowały pani Prezes Marzenie Ponickiej – Kaczmarek za nowe, piękna stroje, a pani Dyrektor Katarzynie Kordus za możliwość grania tak fajnego turnieju.

Pani Prezes wraz z Panią Dyrektor podziękowały dziewczętom za walkę i zaangażowanie na boisku oraz za uśmiech poza nim! Życzyły wszystkim dalszych sukcesów  oraz: „Zdrowych, pogodnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia”.

Wspólnie zaprosiły zaprzyjaźnione z nami szkoły na XIV  Memoriał.

Do zobaczenia za rok!

„Rodzinne” zdjęcie zakończyło XIII Memoriał im. Jacka Ponickiego.

Organizatorem projektu (po raz trzynasty) była prof. Irena Linka.

W naszej drużynie zagrały:

v Patrycja Tyma 3a

v Natalia Brzezińska 3a