Konkurs w III edycji programu edukacyjnego „Kształtowanie przestrzeni” 2016

UWAGA

potwierdzenie zgłoszenia wysłanego na adres e-mail: edukacja-młodzieży@izbaarchitektow.pl

należy  przekazać także na adres właściwej Okręgowej Izby Architektów RP, w której szkoła zgłosiła swój udział w programie w roku szkolnym 2015/2016.

Szanowni Państwo,

Izba Architektów RP jak co roku rozpoczyna przyjmowanie zgłoszeń do konkursu dla młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalych realizujących w roku szkolnym 2015/2016 zajęcia według programu edukacyjnego IARP pt. „Kształtowanie przestrzeni”.

Zgłoszenia będą przyjmowane od dzisiaj do 10 marca br. na adres podany w regulaminie

edukacja-mlodziezy@izbaarchitektow.pl

Zapraszamy szkoły, które brały udział w poprzednich edycjach konkursu oraz szkoły, które chciałyby spróbować swoich sił w trudnej, ale niezwykle satysfakcjonującej rywalizacji. Cenne nagrody i wyróżnienia, ufundowane przez firmę FAKRO – partnera programu, przyzna jury konkursowe.

Tematem konkursu jest „Otoczenie szkoły jako przyjazna i bezpieczna przestrzeń publiczna łącząca społeczność lokalną – komu i w jaki sposób powinna służyć”.

Link do informacji o konkursie i do regulaminu: