Konkurs dziennikarski „Zaproś gwiazdę”

Szanowni Państwo,

Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Poznaniu organizuje konkurs dziennikarski „Zaproś gwiazdę”. Uprzejmie prosimy o poinformowanie uczniów o naszym konkursie i zachęcenie ich do wzięcia w nim udziału. Dla dzieci, które przejdą do finału (ok. 25 osób) przewidziane są atrakcyjne nagrody i dyplomy. Nagrodą za trzy pierwsze miejsca w kategorii szkół ponadgimnazjalnych jest wycieczka do Parlamentu Europejskiego w Brukseli, zorganizowana przez europosłankę Agnieszkę Kozłowską-Rajewicz. Nauczyciele, pod których kierownictwem powstanie najwięcej prac, otrzymają dyplomy.

Honorowy patronat nad konkursem objęli Wielkopolski Kurator Oświaty w Poznaniu oraz posłanka do Parlamentu Europejskiego Agnieszka Kozłowska-Rajewicz. Patronem prasowym jest „Głos Wielkopolski”.

Szczegółowe informacje o konkursie (proszę kliknąć).

Z wyrazami szacunku

Marlena Kompowska, Pracownia Inicjatyw Społecznych „TeXT” przy Młodzieżowym Domu Kultury Nr 1 w Poznaniu, tel. 501 390 711