Zaproszenie.

Szanowne Grono Pedagogiczne,  Koleżanki i Koledzy,

klasa II d wraz z wychowawcą zaprasza na niepowtarzalną wieczornicę poświęconą Zbigniewowi Herbertowi i jego twórczości pod hasłem ,,Nobel dla Herberta”.

Podczas wieczornicy słowo wstępne wygłosi poeta, Pan Dominik Górny, członek Towarzystwa im. H. Cegielskiego, którego mieliśmy sposobność już gościć w naszej szkole z racji organizowanej wieczornicy upamiętniającej przyznanie Nagrody Nobla Wisławie Szymborskiej.

W kawiarnianej atmosferze, albowiem szkolna aula zamieni się w ten wieczór w kafejkę ,,Struna światła” , będziemy mogli wysłuchać utworów Zbigniewa Herberta w wykonaniu uczniów naszej szkoły w ramach  szkolnego konkursu „Twarze Herberta”. Poza wyłonieniem zwycięzcy i osoby wyróżnionej w tej kategorii nagrodzone zostaną osoby w pozostałych trzech kategoriach: najlepszy mural upamiętniający Rok Herberta , najlepszy esej oraz najlepsza praca zespołowa ,,Herbert oczami licealisty”.

Już dziś zapraszamy do ,,Struny światła” – 6 grudnia, godz.16.00.

uczniowie klasy II d