WYKŁAD O TEMATYCE DIETETYCZNEJ W III LO

PROFILAKTYKA ZABURZEŃ JEDZENIA W III LO

W ramach realizacji projektu „Profilaktyka zaburzeń jedzenia w poznańskich liceach ogólnokształcących”, uczniowie klas drugich naszej szkoły brali udział w wykładach tematycznych odbywających się w ramach godzin wychowawczych. Wszyscy uczniowie naszej szkoły, jak również ich rodzice i nauczyciele, mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji, m.in. w zakresie rozpoznawania zaburzeń, wspierania osób zmagających się z tym problem, pracy nad emocjami i zasad prawidłowego odżywiania się. Szczegółowe informacje można uzyskać u psychologa szkolnego, p. Aleksandry Misiak lub u koordynatorki projektu, przedstawicielki Wielkopolskiego Centrum Zaburzeń Jedzenia,  p. Doroty Mroczkowskiej (tel. 509 306 303).

Wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli zapraszamy na wykład poświęcony dietetyce, który odbędzie się 30 października br. o godzinie 15.30 w auli szkolnej. Tydzień później, 6 listopada o godzinie 17.00, zapraszamy rodziców uczniów klas drugich na wykład przybliżający tematykę zaburzeń odżywiania, po którym będzie możliwość indywidualnych konsultacji.