Szkolenia dla rodziców w III LO w Poznaniu

Szanowni Państwo,

zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem szkoleń dla rodziców uczniów liceów ogólnokształcących w Poznaniu, które zostaną zorganizowane w czerwcu 2019 r. w naszej szkole.

Spotkania szkoleniowe będą poprowadzone w większości przez nauczycieli akademickich, związanych z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

>>> Termin: 4 czerwca 2019 r., godz. 18:00 – 19:30

Temat spotkania: Wsparcie młodzieży w uczeniu się trudnych treści. Komunikacja za pomocą grafik informacyjnych.

Prowadzący: Dr Mateusz Leszkowicz

>>> Termin: 4 czerwca 2019 r., godz. 18:00 – 19:30

Temat spotkania: Zagrożenia okresu adolescencji oraz sposoby radzenia sobie z nimi

Prowadząca: Mgr Agnieszka Klimek

>>> Termin: 12 czerwca 2019 r., godz. 18:00 – 20:00

Temat spotkania: O dostrzeganiu mocnych stron współczesnego nastolatka – kilka wskazówek na temat skutecznej motywacji

Prowadząca: Dr Lucyna Myszka-Strychalska

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie szkoły: www.lo3.edu.pl/dla-rodzicow/szkolenia.

Kolejne szkolenia zostaną zaprezentowane na powyższej stronie w dniu 29 maja 2019 r.

Zapraszamy Państwa do udziału!

Katarzyna Banaszak – doradca zawodowy
Agnieszka Klimek – pedagog