Skład Samorządu

1 Mam na imię Julia, chodzę do drugiej klasy o profilu matematyczno-geograficznym. Do szkoły dostałam się nie przez przypadek, lecz zgodnie z planem, który sobie naszkicowałam.  Jestem osobą o szerokich zainteresowaniach – od języków obcych, przez zaangażowanie w życie sportowe, po pieczenie ciast, ciasteczek i muffinek.
Lubię również leniuchować, czytać książki, oglądać filmy, grać w FIFĘ oraz spędzać czas z moimi przyjaciółmi. Nie zapominam jednak o pomocy innym: organizuję  i wspieram wiele akcji charytatywnych oraz współpracuję ze Stowarzyszeniem „Jedna Chwila”.
Wszystkie postanowienia, cele i aspiracje staram się doprowadzić do końca i wypełnić w stu procentach. W życiu cenię sobie szczerość, systematyczność, lojalność, rzetelność, „aschematyczność” i pozytywne nastawienie. Są to cechy, które z pewnością wniosę do prac Samorządu Szkolnego – staną się one moją wizytówką. ☺

2  Cześć! Nazywam się Ola Halik i jestem uczennicą klasy 1F.  Jestem osobą szczerą, żywiołową i towarzyską, dlatego nie mam problemu z nawiązywaniem nowych znajomości. Cechuje mnie ambicja i konsekwencja w dążeniu do celu. Jestem również dobrze zorganizowana, co ułatwia mi realizację wyznaczonych zadań. Interesuje się psychologią, filmem oraz jazdą konną. Wolny czas  spędzam z przyjaciółmi, których stawiam na pierwszym miejscu. Lubię podróżować, a moim marzeniem jest odwiedzenie każdego kontynentu. Ważną rolę w moim życiu odgrywa muzyka, która towarzyszy mi w każdej możliwej chwili.

3   Cześć! Nazywam się Marysia Pucek. Jestem z klasy 2b, a profil matematyczno geograficzny jest kolejnym etapem spełniania marzeń o podróżowaniu.Moją największą pasją jest sport, więc poza nauką w  szkole trenuję lekkoatletykę.Oprócz sportu, muzyki i pozytywnego myślenia, które nieustannie mi towarzyszą, staram się jak najwięcej dawać z siebie, zaczynając od niesienia pomocy w małych sprawach. To od nich wszystko się zaczyna. Chciałabym przede wszystkim realizować Wasze pomysły i zadbać o dobrą atmosferę w naszej szkole.

4  Cześć! Nazywam się Norbert Grzeżułkowski.  Uczę się w klasie matematyczno-fizycznej, Pitagoras. Jestem miłośnikiem kinematografii – zwykle jako widz, czasem jako twórca. Mól książkowy, do tego uzależniony od muzyki,  zapalony fantasta.Z natury raczej introwertyk, unikający konfliktów, zawsze chętny do pomocy. Stale poszukuję nowych rzeczy, aby odnaleźć coś, w czym będę naprawdę dobry, coś, co z zupełnie czystym sumieniem będę mógł  nazwać pasją. Marzę o podróży po Europie z przyjaciółmi własnym vanem.

5 Cześć! Nazywam się Michał Kempiński, chodzę do 2D, czyli klasy humanistycznej. Reprezentuję szkołę w zawodach z różnych dyscyplin sportowych. Mam więc liczne zainteresowania pozaszkolne, między innymi: sporty wodne, siatkówka, jazda na desce, czytanie książek, muzyka, filmy czy… przygotowywanie smacznego jedzenia.Mam naturę raczej ekstrawertyka, muszę cały czas być w ruchu, mieć zajęcie. W wolnych chwilach uwielbiam spotykać się ze znajomymi. Jestem również członkiem WOPR-u. Cechuje mnie opanowanie – zawsze można się zwrócić do mnie o pomoc.