Siatkarki z brązem!

12 lutego 2013r odbył się Finał Licealiady w piłce siatkowej dziewcząt. Nasze dziewczęta w wielkim stylu awansowały do wielkiego Finału. Ich pierwszym rywalem był zespół ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Był to dla nas trudny mecz, ponieważ graliśmy z liderem turnieju naszpikowanym zawodniczkami klubowymi. Niestety, po ciężkiej walce przegraliśmy 2 : 0 i pozostało nam walczyć w małym finale o miejsce trzecie. W drugim meczu V LO przegrało z XXXIII LO 0 : 2.

Mecz o brązowy medal był dla naszego zespołu szybki, łatwy i przyjemny. Jak mówią siatkarze: „Godzinka z prysznicem”! Szybkie 2 : 0 z V LO i medal brązowy był nasz!

W meczu finałowym ZSMS równie szybko uporał się z XXXIII LO 2 : 0 i został Mistrzem Licealiady!

Nasz zespół zdobył piękny puchar i brązowe medale dla szkoły!

Serdecznie gratulujemy!

Jesteśmy z Was bardzo dumni!!!!

Tak trzymać dziewczyny!!!!!

Oto nasze brązowe medalistki:

Gajewska Natalia
Skrzypczak Natalia
Pietruch Natalia
Rybarczyk Natalia
Drobina Daria
Tyma Patrycja
Szypura Aleksandra
Michalak Zofia
Chomiuk Justyna

Opiekunem naszych dziewcząt była prof. Karolina Kurek, na ręce której składamy piękne podziękowania i gratulacje!!!

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia

Irena Linka