Konkurs Staromiejska Migawka

Rada Osiedla Stare Miasto w dniach 01.10 – 31.10.2016 r. organizuje konkurs fotograficzny „Migawka Staromiejska”. Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży uczęszczających do szkół zlokalizowanych na terenie Osiedla Stare Miasto. Jego celem jest uwrażliwienie młodego pokolenia na dostrzeganie nieznanych miejsc w przestrzeni osiedla, poszerzanie wiedzy o architekturze Starego Miasta oraz propagowanie sztuki fotograficznej.

W załączeniu przesyłam wszelkie materiały informacyjne związane z konkursem.                             Uprzejmie prosimy przypomnieć uczniom o upływającym terminie zgłaszania prac konkursowych. Jeżeli będą potrzebne dodatkowe informacje lub materiały proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny
(608 366 478).

z wyrazami szacunku