Program stypendialny ART GrECo

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

przedstawiamy  Program stypendialny ART GrECo – Aktywny Rozwój Talentów GrECo. Jest to to inicjatywa Fundacji GrECo i GrECo Polska, mająca na celu wspieranie rozwoju młodych talentów.

W tym roku o 14 stypendiów w wysokości 3.000 zł na realizację swoich pasji i zainteresowań mogą ubiegać się utalentowani uczniowie szkół podstawowych (od VI klasy) i ponadpodstawowych, którzy mieszkają w miejscowości liczącej do 35.000 mieszkańców na terenie województw wielkopolskiego, mazowieckiego, dolnośląskiego, pomorskiego lub śląskiego. Stypendium jest skierowane także do uczniów, którzy dojeżdżają z małej miejscowości do szkoły w większym mieście, lub mieszkają w bursie czy też internacie. O stypendia mogą się też ubiegać tegoroczni absolwenci szkół ponadpodstawowych.

Szczegóły dotyczące tego, jak można wziąć udział w programie ART GrECo są przedstawione na stronie internetowej fundacji:

www.greco.services/pl/stypendia.html

Zgłoszenia można przesyłać drogą elektroniczną do 17 października 2021 r.

Zachęcamy do podjęcia starań, aby Wasze osiągnięcia mogły zostać docenione.

Zespół psychologiczno-pedagogiczny.