Drzwi otwarte on-line – kliknij

Drzwi otwarte on-line –  17.04.2021 – rozpoczęcie godz. 10.00

Link do spotkań (proszę kliknąć)

Serdecznie zapraszamy!

Poznaj szeroką ofertę edukacyjną III LO w Poznaniu!

17 kwietnia 2021r. (sobota – od  godz. 10.00)Drzwi otwarte on-line (platforma ZOOM)

Zaprezentujemy pełną ofertę edukacyjną i warunki rekrutacji 2021/22  (kandydaci będą mogli przygotować pytania dotyczące oferty szkoły).

Harmonogram Drzwi otwartych on-line

• 10.00 – 10.45 – spotkanie z dyrektorem szkoły: Omówienie oferty edukacyjnej III LO w Poznaniu i warunków rekrutacji na rok 2021/22;

• w godz. od 11:00  do 13.00 – możliwość dołączenia do spotkań z nauczycielami i uczniami III LO w Poznaniu zgodnie z ofertą edukacyjną na rok 2021/22 dla kandydatów do poszczególnych klas (w celu szczegółowego zapoznania się z ofertą klas i zadania dodatkowych pytań nauczycielom):

1a – PITAGORAS – akademicka (przedmioty rozszerzone: matematyka, fizyka)

1b- VESPUCCI – akademicka (przedmioty rozszerzone: geografia, matematyka)

1c – LINUX – akademicka (przedmioty rozszerzone: informatyka, matematyka,

fizyka)

1d – DA VINCI – akademicka (przedmioty rozszerzone: język polski, historia, język angielski)

1e – LINNEUSZ – akademicka  (przedmioty rozszerzone: biologia, chemia)

1f – AVICENNA – akademicka (przedmioty rozszerzone: biologia, chemia)

Uwaga:

wszystkie informacje nt. rekrutacji 2021/22 znajdują się również w zakładce Rekrutacja – w tym charakterystyka proponowanych klas pierwszych 2021/22.