Młodzieżowe Portfolio Kariery – konkurs

Zapraszamy do udziału w konkursie
Młodzieżowe Portfolio Kariery – zaplanuj i dokumentuj swoją podróż!”,
który jest organizowany w ramach Jubileuszu 100-lecia III LO w Poznaniu.
Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie klas III w III LO w Poznaniu.

Młodzieżowe Portfolio Kariery w niniejszym Konkursie ma formę elektroniczną (e-portfolio, cyfrowe portfolio). Za pomocą portfolio autor wyraża siebie oraz demonstruje swój rozwój w procesie edukacyjnym oraz zawodowym. To kolekcja cyfrowych elementów (tekst, pliki multimedialne i inne, notki z bloga, linki, analogowe źródła po cyfrowej konwersji, itp.) zebrana w całość (lub stale uzupełniania), zarządzana przez autora i często służąca prezentacji (zwykle przez Internet) [za: Akademia Webinaru].

konkurs dla uczniów kl. iii

Szczegółowe informacje nt. zastosowania Młodzieżowego Portfolio Kariery, metodyki jego tworzenia oraz narzędzi wykorzystywanych w tym procesie przekaże uczniom klas trzecich szkolny doradca zawodowy – p. Katarzyna Banaszak – podczas zajęć w ramach Dni Rozwoju Osobistego, które odbędą się w III LO w Poznaniu w dniach 18-29 listopada 2019 r. Ponadto p. Banaszak będzie do dyspozycji Uczestników Konkursu w godzinach swojej pracy w szkole.

Zgłoszenie konkursowe można przesłać do 1 marca 2020 r. do godz. 23:59:59 za pomocą formularza zgłoszeniowego: LINK.

Finał konkursu zostanie przeprowadzony 26 marca 2020 r. (czwartek) w ramach Młodzieżowego Forum Pasjonatów w III LO w Poznaniu.

Regulamin konkursu jest dostępny TUTAJ. Prosimy o rzetelne zapoznanie się z zasadami konkursu.