Cegielski pod lupą

Uczniowie kl.Id zostali zakwalifikowani do udziału w programie Centrum Edukacji Obywatelskiej ,,Kulthurra!” i kolejnej edycji konkursu ,,Moje miejsce, moja historia”.

Pozytywną oceny jury zapewnił im zarys projektu, który będzie realizowany w następnym roku szkolnym w ramach zajęć akademickich z j.polskiego: Wielkopolski self -made man, czyli H.Cegielski a idea organicznikowska.

W związku z tym zostaliśmy zaproszeni na kurs e-coachingowy, który odbywać się będzie na przełomie 2015 i 2016 roku.  W realizacji projektu będą nas wspierać on-line doświadczeni mentorzy z Centrum Edukacji Obywatelskiej . W październiku 2016r. w ramach Art Camp w Warszawie poświęconego nowym trendom w edukacji kulturalnej będziemy mogli wziąć udział w warsztatach twórczych.

Przed nami spore wyzwanie i sporo pracy, ale Człowiek musi coś nowego czynić, aby coś nowego zobaczyć

opiekun projektu, Beata Błaszczyk