Wizyta studyjna gości z The University of Melbourne w Australii

W dniu 4 października 2024, na prośbę Pana prof. dr. hab. Rafała Witkowskiego – Prorektora ds. współpracy międzynarodowej UAM, gościliśmy  studentów oraz pracowników naukowych z The University of Melbourne w Australii oraz pracowników naukowych UAM.

Program wizyty studyjnej obejmował:

– zapoznanie z ofertą edukacyjną III LO – aula –  dyr. Katarzyna Kordus,  mgr Beata Bartłomiejczak,

– lekcje otwarte prowadzone przez Panią prof. Katarzynę Kotecką dla grupy językowej – klasa 4c oraz Panią prof. Małgorzatę Górkę dla grupy językowej – klasa 4d.

Wszystkim Nauczycielom i Uczniom zaangażowanym w przeprowadzenie wizyty studyjnej serdecznie dziękuję.

Zachęcam do zapoznania się z artykułem na portalu UAM w Poznaniu.

Katarzyna Kordus

Dyrektor III LO w Poznaniu