Zaproszenie na spotkania z nastolatką z USA

Dzięki programowi #TOGETHERFORTEACHERS Fundacji Girls Future Ready (https://girlsfutureready.org/) w zeszłym roku szkolnym spotykaliśmy się online z Rohinee Mattikalli  z Seattle w USA.

Nasz mentorka przygotowała dla nas prezentacje na temat systemu wyborów prezydenckich, świąt obchodzonych w USA oraz swojej religii. My z kolei opowiedzieliśmy jej o świętach Bożego Narodzenia oraz święcie Konstytucji 3 maja. Rozmawialiśmy również na tematy z życia codziennego związane z naszymi zainteresowaniami, sportem, szkołą, planami na przyszłość, itp.

Decyzją Fundacji program wsparcia nauczycieli będzie kontynuowany do maja tego roku, a ja serdecznie zapraszam uczniów klas pierwszych i drugich do wzięcia udziału w tym projekcie.

Jeśli chcesz dołączyć do spotkań z Rohinee (które odbywają się w środy o godz. 17.00), prześlij do mnie wiadomość przez dziennik elektroniczny do dn. 22.01.21, a umówimy się na spotkanie organizacyjne.

Aleksandra Oliwa