Nagrody dla Nauczycieli i Pracowników III LO w Poznaniu.

Szanowni Państwo Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie,

w bieżącym roku  z inicjatywy dyrektora szkoły zostały złożone wnioski o nagrody dla Nauczycieli.

Miło mi poinformować społeczność szkolną, że wymienieni niżej Nauczyciele otrzymali następujące nagrody:

Pani mgr Róża Połeć – nauczycielka języka polskiego oraz Pani mgr Emilia Misch – nauczycielka fizyki – Nagrody Wielkopolskiego Kuratora Oświaty,

Pani mgr Joanna Baron-Grzesiak – nauczycielka języka niemieckiego, Pani mgr Aleksandra Misiak – psycholog szkolny oraz Pan mgr Mateusz Raszyński – nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie – Nagrody Prezydenta Miasta Poznania.

Pani mgr Agnieszka Jankowiak-Maik – nauczycielka historii i wiedzy o społeczeństwie –  w dniu 20 października 2021 r. podczas uroczystej gali została jedną z dwu Laureatek Konkursu Wielkopolski Nauczyciel Roku, organizowanego przez Marszałka oraz Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Kilkunastu Nauczycieli i Pracowników szkoły otrzymało również coroczne Nagrody Dyrektora III LO w Poznaniu.

Wszystkim nagrodzonym Nauczycielom i Pracownikom szkoły składam ponownie serdeczne gratulacje i życzenia dalszej dobrej współpracy z naszą społecznością oraz  wspólnego zmierzania do rozwoju naszego Liceum.

Katarzyna Kordus

Dyrektor III LO w Poznaniu