Informatyczny Kalendarz Adwentowy

W dniach od 1 do 25 grudnia 2019 r. uczniowie klas 3C i 2GC brali udział w konkursie „Informatyczny Kalendarz Adwentowy”, organizowanym m.in. przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego – Departament Edukacji i Nauki, Wydział Informatyki i Matematyki UAM oraz Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu.

W każdy dzień adwentu uczniowie rozwiązywali zadania informatyczne, które publikowane były o godzinie 19:00, a ich rozwiązania można było przesyłać do godziny 17:00 dnia następnego za pośrednictwem strony internetowej konkursu.

W konkursie brało udział 618 uczniów ze wszystkich klas szkół średnich z całej Wielkopolski.

Z wielką radością informuję, iż w gronie laureatów, czyli 20 najlepszych uczestników konkursu, znaleźli się następujący uczniowie Trójki:

Kamil Małecki 3c (11 miejsce),

Oskar Kiliańczyk (14 miejsce),

Mateusz Dokowicz (15 miejsce),

Artur Gulik (17 miejsce).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Anna Jaborkhel