Dni Rozwoju Osobistego

Wdniach 13-16 listopada 2018 r. odbyły się w naszej szkole Dni Rozwoju Osobistego. To cykliczne wydarzenie, które oferuje uczniom możliwość poznania zagadnień z obszaru szeroko pojętych kompetencji miękkich.

W tym roku we współpracy m. in. z Zakładem Pedeutologii na Wydziale Studiów Edukacyjnych UAM, Wydziałem Teologicznym UAM, zespołem trenerskim MIKROBIZNES NA MAKSA, Kołem Naukowym Edukacji Międzykulturowej, Studenckim Kołem Naukowym Doradztwa Zawodowego, Stowarzyszeniem CIM Horyzonty udało się stworzyć ciekawą ofertę 23 spotkań nie tylko ze specjalistami w swoich dziedzinach, ale przede wszystkim z ciekawymi ludźmi, którzy mają pasje i marzenia. Każda klasa miała możliwość udziału w zajęciach.

Tematyka spotkań oscylowała wokół takich zagadnień, jak:

– Od pomysłu do sukcesu – jak przekuć pasje w sukces zawodowy?

– Wyzwania w komunikacji.

– Przełam się! – Studenci UAM bez Granic.

– Współpraca się opłaca.

– Rozwiązywanie konfliktów jest życiowe.

– Efektywne metody uczenia się.

– Rozwój przez wolontariat i działania solidarnościowe.

Mamy nadzieję, że spotkania spotkały się z zainteresowaniem uczniów, a przekazane informacje będą owocować w przyszłości na różnych polach działań. Dziękujemy wszystkim osobom prowadzącym zajęcia, które przyjęły nasze zaproszenie do udziału w Dniach Rozwoju Osobistego: p. Agnieszce Banaszak, p. Grażynie Barabasz, p. Katarzynie Boguckiej, p. Maciejowi Gendkowi, p. Alvaro Inglesowi, p. Ketevan Ivanidze, p. Urszuli Kisiel-Grzance, p. Agnieszce Nymś-Górnej, p. Maksymilianowi Pażusze, p. Weronice Sawie, p. Annie Sobczak, p. Marcie Wawrzyniak, p. Annie Wieradzkiej-Pilarczyk oraz p. Beacie Ziębie.

Banaszak Katarzyna – doradca zawodowy

Klimek Agnieszka – pedagog