Świąteczny wieczór filmowy

W czwartek, 21 grudnia, w szkole odbył się świąteczny wieczór filmowy dedykowany klasom trzecim i czwartym. Uczniowie przybyli na godzinę 17:00, aby spędzić wspólnie czas w auli przy kawałku pizzy i filmie.

Niestety, problemy techniczne nie pozwoliły nam na obejrzenie całego zaplanowanego repertuaru (początkowo wybrane były dwa filmy: Klaus w reż. S.Pablosa oraz V jak vendetta w reż. J. McTeigue`a), jednak seans można uznać za udany. V jak vendetta został określony przez młodzież mianem intrygującego i pełnego napięcia.

Serdecznie dziękuję za pomoc w organizacji wieczoru nauczycielom, którzy w nim uczestniczyli: Paniom Aleksandrze Misiak, Sajanie Skrzypczak i Nadiii Kharlan oraz Panu Mateuszowi Raszyńskiemu i samorządowi uczniowskiemu.

Mam nadzieję, że spotkamy się ponownie, aby wspólnie cieszyć się kinem.

Justyna Tonak

Red and Blue Movie Night Poster