Akademia Rodzica

Serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie w ramach tegorocznej edycji Akademii Rodzica. Odbędzie się ono w dniu 16 listopada br. (wtorek), w godz. 17:00-18:30.

Poprowadzą je p. Agnieszka Klimek (pedagog szkolny) oraz p. Julia Paszkiewicz (psycholog szkolny).

Temat spotkania: „Wspieranie nastolatków w nabywaniu kompetencji związanych z radzeniem sobie ze stresem”.

Spotkanie odbędzie się w formie stacjonarnej, z zachowaniem wszelkich zaleceń prozdrowotnych i środków ostrożności (dystans, maseczki, dezynfekcja rąk).

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu proszone są o zgłoszenie chęci uczestnictwa do p. Agnieszki Klimek poprzez e-mail: pedagog@lo3.edu.pl , do dnia 15 listopada (poniedziałek), godz. 15:00.

W sytuacji pojawiających się pytań, związanych ze spotkaniem, zapraszamy do kontaktu.

Zespół psychologiczno-pedagogiczny