Uczniowie z III LO znaleźli się w kolejnym etapie Olimpiady Zwolnieni z Teorii

Szanowna Dyrekcjo!

Mamy przyjemność poinformować, że uczniowie z Państwa szkoły: Zofia Szymańska, Anna Majcher, Roma Filipiak, Martyna Buchert, Julia Brandt, Dominika Ślusarska, Mateusz Binkowski, Lena Paluta, Weronika Krygier, Zuzanna Rudnicka, Maria Drobnik, Patrycja Tora, Hania Kobylacka, przeszli do kolejnego etapu Olimpiady projektów społecznych Zwolnieni z Teorii.

Serdecznie gratulujemy innowacyjnego podejścia do nauczania oraz wspierania uczniów w rozwijaniu kompetencji przyszłości.

By dodać młodzieży energii i motywacji do działania, z achęcamy do świętowania tego sukcesu na forum szkoły. Przed uczestnikami olimpiady jeszcze ostatni etap, a okoliczności, w których obecnie żyjemy są niełatwe, więc wsparcie od strony pedagogów i dyrekcji może okazać się niezwykle pomocne w realizacji zadań związanych z olimpiadą. Gdyby Państwo chcieli, mogą Państwo skorzystać z poniższej grafiki, by pochwalić się sukcesem uczniów na stronie szkoły.

Z wyrazami szacunku,
Fundacja Zwolnieni z Teorii

Olimpiada Zwolnieni z Teorii jest pierwszą praktyczną olimpiadą w Polsce. Dzięki niej uczniowie mają szansę rozwijać kompetencje przydatne na rynku pracy, takie jak zarządzanie, kreatywność czy rozwiązywanie problemów, a także zdobywają międzynarodowe certyfikaty pomocne przy szukaniu pracy czy rekrutacji na studia.