„ Sportowy przegląd Trójki”

Na przestrzeni ostatnich tygodni nasi uczniowie brali udział w wielu rozgrywkach szkolnych.

Nasi zawodnicy piłki nożnej, niestety, tym razem zakończyli swój udział w Licealiadzie na pierwszym etapie rozgrywek. Duża szkoda, gdyż po zeszłorocznym wywalczeniu 4. miejsca w tym roku można było liczyć na podobny wynik, ale sport pisze czasami inne scenariusze.

Chłopcy mają szanse nadal w lidze halowej piłki nożnej przejść do kolejnego etapu, ale o tym zdecydują rewanże, które rozegramy 30 listopada. Po pierwszej rundzie, po 3. meczach zgromadziliśmy 4 punkty ( wygrana, remis, przegrana).

Zakończyły się rozgrywki w badmintonie dziewcząt i chłopców. Nasze dziewczęta, Natalia Górna i Weronika Witaszak, po przegranym swoim meczu zakończyły rozgrywki na pierwszym etapie, natomiast nasi chłopcy tym razem w składzie Filip Brzostowski i Kacper Szymkowiak ponownie, jak rok temu, znaleźli się we finale i ostatecznie zajęli w tym roku miejsce 3. i tym samym zdobyli brązowy medal.

Również zakończyły się rozgrywki w unihokeju, zarówno dziewcząt, jak i chłopców i w obu przypadkach pomimo dobrej gry musieliśmy uznać wyższość „ Salezjan” i obie nasze reprezentacje zostały sklasyfikowane na miejscach 5- 8 w Licealiadzie.

Nadal trwają rozgrywki ligowe oraz licealiada w siatkówce, koszykówce oraz piłce ręcznej dziewcząt i chłopców.

Nasi siatkarze, koszykarze i piłkarze ręczni wygrali swoje mecze w licealiadzie i awansowali do kolejnych etapów.

Nasze piłkarki ręczne po wygraniu swoich meczy znalazły się we finałach, które odbędą się 9. grudnia.

Wszystkim naszym sportowcom gratulujemy postawy.