OFERTA BEZPŁATNYCH WEBINARIÓW DLA UCZNIÓW I UCZENNIC

Drodzy Uczniowie! Drogie Uczennice!

W imieniu i na prośbę zespołu pracowników Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży w Poznaniu przekazujemy zaproszenie do udziału w Drzwiach Otwartych CDZdM, które odbędą się w sobotę 17 października 2020 r.

W tym czasie zostaną zorganizowane dwa spotkania online: SYSTEM SZKOLNICTWA W POLSCE oraz WYBORY EDUKACYJNO-ZAWODOWE.

Szczegółowe informacje znajdują się w załącznikach: PLAKAT oraz ZAPROSZENIE.

INNE PROPOZYCJE WEBINARIÓW:

>>> Krajowe Centrum Europass zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pt. „Mój kompas kariery”. Szkolenie odbędzie się na platformie Clickmeeting FRSE w dniu 30 września 2020 r. w godzinach 14.00-15.30. Poprowadzi je Pani Sylwia Korycka-Fortuna, doradca zawodowy, trener kariery oraz coach ICF.

Szczegółowe informacje: LINK

>>> SWPS zaprasza do udziału w kursie dla maturzystów online. Od września 2020 r. do lipca 2021 r. eksperci z Uniwersytetu SWPS przeprowadzą uczestników przez wszystkie etapy przygotowania do egzaminu dojrzałości i rozpoczęcia studiów. Począwszy od stworzenia planu nauki, poprzez wskazówki dotyczące technik uczenia się i radzenia sobie ze stresem, aż do wyboru kierunku i uczelni.

Szczegółowe informacje: LINK