Internetowa Platforma Specjalistyczno-Doradcza

Szanowni Państwo,

Zachęcamy do zapoznania się z Programem wsparcia psychologiczno-pedagogicznego, w ramach którego powstała Internetowa Platforma Specjalistyczno-Doradcza. Program finansowany jest ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki na podstawie Umowy nr MEiN/2021/DPI/76 z dnia 01.06.2021 r. we współpracy z Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Internetowa Platforma Specjalistyczno-Doradcza ma stanowić źródło wiedzy teoretycznej i przykładów praktycznych, przydatnych przy redukcji negatywnych skutków sytuacji problemowych w oświacie. Gwarantuje nieograniczony w czasie i miejscu dostęp do konsultacji i materiałów dydaktycznych oraz badawczych.

Poprzez platformę można zapisywać się na dyżury do specjalistów oraz na szkolenia, których oferta będzie systematycznie poszerzana.

Z programu mogą skorzystać, zarówno uczniowie, rodzice, jak i nauczyciele.

Działania w ramach programu to między innymi:

1. Realizacja badań naukowych.
  2. Organizacja konferencji wraz z wydaniem naukowych publikacji.
  3. Organizacja szkoleń.
  4. Organizacja wsparcia on-line dla rodziców, uczniów i nauczycieli, oraz specjalistów z poradni psychologiczno-pedagogicznych/dyżury/ wraz z przeprowadzeniem badań jakościowych.

Szczegółowe informacje pod adresem:

Zespół psychologiczno-pedagogiczny.