Infolinia dla dzieci i młodzieży oraz opiekunów

Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Drodzy Uczniowie!

Od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych specjalistów.

Aby skorzystać z pomocy wystarczy zadzwonić na infolinię, gdzie profesjonalni konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania i doradzą, co można zrobić w konkretnej sytuacji. Rozmówcy nie muszą się przedstawiać, mają zapewnioną dyskrecję i anonimowość.

Istnieje także możliwość kontaktu mailowego. Adres: pomagamy@1815.pl.

Na stronie internetowej szkoły w zakładce: „Wsparcie psychologiczno-pedagogiczne” znajduje się także wykaz innych instytucji, z pomocy których można skorzystać. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Link: https://lo3.edu.pl/potrzebujesz-pomocy.

Zespół psychologiczno-pedagogiczny