Drodzy Trójkowicze!

Jak już pewnie wielu z Was wie, jesteśmy jednym z zespołów z naszego liceum, który w tym roku postanowił spróbować swoich sił w realizacji projektu społecznego. Tym sposobem w dniach 13-14 marca 2020 będziecie mieli okazję wziąć udział w Ogólnopolskim Młodzieżowym Festiwalu Filmowym ,,reAKCJA!”. Odbędzie się on w naszej szkole, a w festiwalowym repertuarze nie zabraknie atrakcji – Konkurs Krótkiego Metrażu, warsztaty i wykłady na temat świata filmu, wystawy Młodej Kultury oraz gala rozdania konkursowych nagród to jedynie przedsmak wielkiej przygody rodem ze świata kinematografii.
Nie może Was zabraknąć! Nakręćcie własne filmy krótkometrażowe i weźcie udział w naszym konkursie (zgłoszenia do końca lutego 2020!) lub po prostu zawitajcie na Festiwalu ,,reAKCJA!” i zgłębcie swoją wiedzę na temat kina i produkcji filmowej.
Szczegółowe informacje znajdziecie na naszej stronie internetowej – reakcja2020.pl, a także mediach społecznościowych, gdzie regularnie ukazują się wszelkie aktualności.
Czekamy na Wasze wsparcie i zaangażowanie!
Pozdrawiamy i do zobaczenia
˜ zespół ,,reAKCJI!”