Targowe obserwacje

Targowe obserwacje.

W niedzielę 21 lutego zakończyły się trwające trzy dni Targi Edukacyjne. Nie zabrakło na nich i naszego stoiska.
Pod hasłem: „ Z nami odkrywaj świat” prezentowaliśmy wystawę fotograficzną pokazującą różne szkolne wydarzenia. Wystawie towarzyszyła prezentacja multimedialna przygotowana przez Michała Heichela ucznia klasy III c skonstruowana w oparciu o formę graficzną i zawartość treści ulotki informacyjnej o szkole. Ulotkę graficznie opracowała Magda Sikora również z III c. Tyle o towarzyszących nam materiałach „ propagandowych”.
Na naszym stoisku w pocie czoła pracowali nauczyciele i uczniowie, udzielając odpowiedzi na najróżniejsze pytania dotyczące nauki w naszej szkole, rozdając zainteresowanym ulotki i zachęcając potencjalnych kandydatów do wyboru „ Trójki” jako miejsca dalszej edukacji. W ciągu trzech dni na targach dyżurowało 21 nauczycieli i 56 uczniów. Całość wysiłków koordynowała i o wygląd stoiska zadbała pani mgr Alicja Przybylska. Teraz przygotowujemy się do „Drzwi Otwartych” – w budynku naszej szkoły, 20 marca od godziny 11.00. Zapraszamy!