Kiermasz książek i podręczników

Drodzy uczniowie i uczennice,

wzorem poprzednich lat mamy ochotę (Kapituła Samorządu Uczniowskiego) zaprosić Was do wzięcia udziału w kiermaszu książek i podręczników w naszym Liceum. W pierwszej kolejności zapraszamy tych, którzy chcą podzielić się swoimi książkami przedmiotowymi z młodszymi, ale nie trzeba ograniczać się tylko do literatury szkolnej. Jeśli macie coś, co może wydać się drugiej osobie interesujące i ma to wszelkie znamiona książki, to zapraszamy! Kiermasz odbędzie się w auli szkolnej (chyba, że wynikną nieprzewidziane przeze mnie komplikacje) w czwartek 5.09.2024r., podczas długiej przerwy. Poniżej link do propozycji kupna i sprzedaży w formie tabelki excell. Zapraszam do kontaktu między sobą i widzimy się w czwartek w auli!

Mateusz Raszyński, opiekun SU