37. miejsce w Polsce – 100 najlepszych szkół – Ranking Szkół Zwolnieni z Teorii

Szanowni Państwo,

serdecznie gratulujemy zajęcia miejsca w pierwszej 100. Rankingu Szkół Zwolnieni z Teorii, który opublikowaliśmy na www.ranking.zwolnienizteorii.pl Uczniowie przez cały rok szkolny zdobywali praktyczne kompetencje biorąc udział w Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii, tym samym wypracowując szkole obecność w rankingu.

Zwolnieni z Teorii to także wyznaczanie nowego standardu, ponieważ lista laureatów to nie tylko grupy, zespoły i poszczególne szkoły, ale to także Ranking Szkół, które nazwałabym najbardziej innowacyjnymi szkołami w Polsce.” – powiedziała podczas Gali Rankingu Szkół Wiceminister Jadwiga Emilewicz

Dziękujemy, że nie boją się Państwo innowacji, mają siłę, by angażować się w ponadprogramowe działania i wspierają młodzież w rozwijaniu praktycznych kompetencji! Szczególnie cieszymy się, że w Państwa szkole aktywnie działa nauczyciel, który rozwija się z nami w duchu edukacji w nowej formie i wspiera uczniów w realizacji ich własnych projektów społecznych. Z radością przyznajemy mu tytuł Nauczyciela Zwolnieni z Teorii.

Dyplom wyróżniający szkołę i certyfikat dla nauczyciela wyślemy do Państwa jeszcze przed końcem roku szkolnego.

Chwalimy się takimi szkołami jak Państwa i uważamy, że cała społeczność szkolna powinna być dumna z wypracowanego wyniku! Polecamy udostępnić stronę rankingu na stronie szkoły i wysłać tę informację o wyróżnieniu do lokalnych mediów. Niech miejsce w rankingu będzie wyznacznikiem dla uczniów wybierających szkołę średnią i powodem do świętowania dla uczniów i rady pedagogicznej. Klikając tutaj znajdą Państwo cały pakiet do udostępniania – grafikę i szablon notatki prasowej.

Pozdrawiamy serdecznie,
Fundacja Zwolnieni z Teorii,