Pierwszoklasiści sprostali zadaniom!

Tradycją w naszej szkole stała się impreza organizowana zawsze na wolnym powietrzu, „w miłych okolicznościach przyrody”, w której bohaterami są uczniowie klas pierwszych. Uczestniczą oni w zmaganiach, które mają wykazać ich poczucie humoru, sprawność fizyczną, pomysłowość i błyskotliwość. Zadania przygotowują drugoklasiści, którzy wygrali to wesołe współzawodnictwo w roku ubiegłym. W tym roku gospodarzem imprezy była klasa II c -bardzo pomysłowa! Konkurencje były wszechstronne, zabawne, chociaż czasem miały dość ostry smak…, o czym możecie się przekonać oglądając fotograficzną relację z imprezy. Najlepiej z zadaniami poradził sobie zespół klasy Ia i to on będzie egzaminował pierwszaków w przyszłym roku. Miłej zabawy!