Konferencja matematyczna KRÓLOWA BEZ NOBLA

Żadna nauka nie wzmacnia tak wiary w potęgę umysłu ludzkiego,

jak matematyka /Hugo Steinhaus/

W najbliższy wtorek, 30 marca, świętować będziemy Dzień Matematyki i Liczby Pi, uczestnicząc w Konferencji matematycznej „Królowa bez Nobla”, stanowiącej podsumowanie projektów matematycznych realizowanych przez uczniów klas 1e, 1f, 2Pd i 2Gb. Wydarzenie odbędzie się na platformie Google  Meet w godz. 14:35 – 16:15. Link do spotkania zostanie przesłany uczestnikom 10 minut przed wydarzeniem.

Do zobaczenia!

Liliana Skrycka-Gryc

Program konferencji

14:35 – 14:40 – Powitanie uczestników i przedstawienie programu konferencji – Liliana Skrycka-Gryc (5 minut)