Akacja charytatywna „Kręcimy poMOC”

Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele naszego Liceum przyłączyli się w tym roku do akcji charytatywnej pt.: „Kręcimy poMOC”, organizowanej przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu. Celem akcji było wsparcie finansowe rehabilitacji trzynastoletniego Mikołaja – ucznia jednej z poznańskich szkół.
W dniu 4 marca b.r. odbył się w naszej placówce „Dzień dla Mikołaja”. Podczas szkolnego kiermaszu ciast domowych, przygotowanych przez Uczniów,  Rodziców i Nauczycieli, zebraliśmy kwotę 1 293.05 złotych. Całość zgromadzonych środków została przekazana na wsparcie rehabilitacji chłopca. Link do potwierdzenia wpłaty:
Mikołajowi, życzymy szybkiego powrotu do sprawności, a Państwu dziękuję za okazane serce i wsparcie akcji – w szczególności Rodzicom, Uczniom i Nauczycielom, którzy przygotowali wypieki oraz Uczniom – Wolontariuszom z klas 2d i 3d.
Liliana Skrycka-Gryc
Opiekun Szkolnego Szkoła Wolontariatu