W tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fizycznego „Lwiątko” wzięło udział 18 uczennic i uczniów naszej szkoły. Największy sukces odniósł Piotr Blacha (klasa 1a, uczeń pani prof. Emilii Misch), który został laureatem tego konkursu! Jest to pierwszy laureat z naszej szkoły od 2020 roku! Na wyróżnienie zasługują również trzej uczniowie klasy 2c (uczniowie pana prof. Wojciech Florka), którzy uzyskali tytuł honorowy „taon”. Są to Kacper Albrecht, Mikołaj Małyszka oraz Krzysztof Zieliński.