XX Szkolny Przegląd Poezji Śpiewanej i Piosenki Poetyckiej „Liro Ty moja śpiewna…”

W piątek, 17 listopada br., uczennice klasy 3a wraz z opiekunką, polonistką Justyną Tonak miały przyjemność wziąć udział w jubileuszowym Szkolnym Przeglądzie Poezji Śpiewanej i Piosenki Poetyckiej „Liro Ty moja śpiewna…”, który od ponad dwudziestu lat jest organizowany przez Liceum Ogólnokształcące przy Zespole Szkół im. Emilii Sczanieckiej w Pniewach. Justyna Janiak i Lena Muchowicz zaśpiewały wspólnie utwór „Czas nas uczy pogody”, dołączyły również do jam session zorganizowanego w przerwie przeglądu przez absolwentów i uczniów pniewskiego LO.

Mam nadzieję, że udział uczniów naszej szkoły w wielkim święcie poezji stanie się listopadową tradycją.

Justyna Tonak