VI Rajd uczniów klas drugich Doliną Cybiny

Rajd uczniów klas drugich III Liceum

Termin:                               10 czerwca 2022

Miejsce zbiórki:              staw Olszak I – polana przy śluzie

(dojazd: autobus linii 152 z Ronda Rataje –  wysiadamy na przystanku ul. Żelazna – 18 minut jazdy, odjazd: 8:17, 8:37, 9:00, 9:30, lub autobus linii 157 z Ronda Śródka – wysiadamy na przystanku ul. Żelazna – 10 minut jazdy, odjazd:  8:16, 8:36, 9:05, 9:35), przechodzimy na drugą stronę ulicy Dymka i schodzimy schodami z zieloną poręczą do polany przy śluzie na stawie Olszak I)

Godzina zbiórki:              10 minut przed wyjściem (wyjścia grup uczniów: godz. 9:00, 9:20, 9:40)

Długość trasy:                   około 5 km

Miejsce zakończenia:   Pyrland Park Linowy nad Maltą (ul.Baraniaka/Chartowo) – www.pyrlandpark.pl

Czas trwania:                    około 2,5h (przejście) + około 2,5h (zakończenie i posiłek)

Wyjście – godz. 9:00

Grupa 1 – opiekun: p.p. Anna Włodarczak

Grupa 2 – opiekun: p.p. Aleksandra Oliwa

Grupa 3 – opiekun: p.p. Katarzyna Wilk

Wyjście – godz. 9:20

Grupa 4 – opiekun: p.p. Beata Błaszczyk

Grupa 5 – opiekun: p.p. Rafał Polowczyk

Grupa 6 – opiekun: p.p. Sylwia Marciniak

Wyjście – godz. 9:40

Grupa 7 – opiekun: p.p. Mikołaj Komorowski

Grupa 8 – opiekun: p.p. Julia Paszkiewicz

Podział na 18-osobowe grupy, składające się z uczniów różnych klas drugich został udostępniony na szkolnej tablicy informacyjnej obok sekretariatu.

Tym razem zadania rajdowe, przygotowane przez uczniów klasy 1d, będą miały tematykę  ekologiczną i nawiązywały do ekosystemu użytku ekologicznego Olszak I i Doliny Cybiny, w których odbywa się rajd. Proszę wszystkich uczestników rajdu, aby zadbali o nakrycia głowy, pamiętali o wodzie i repelentach.

Do zobaczenia!

Liliana Skrycka-Gryc