NAJBARDZIEJ USPORTOWIONA

14.06.2022 na obiekcie Poznańskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Gdańskiej odbyło się uroczyste zakończenie Poznańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w roku 2021/2022. Było ono zwieńczeniem sportowej rywalizacji, okazją by podziękować zawodnikom, opiekunom i trenerom oraz dyrektorom za ich wsparcie oraz pomoc przy organizacji zawodów.
W roku szkolnym 2021/2022 we wszystkich imprezach organizowanych przez PSZS oraz MOS wystartowały 44 szkoły ponadpodstawowe, a młodzież rywalizowała w 16 dyscyplinach. Tym bardziej wielkim sukcesem okazało się wysokie V MIEJSCE naszej szkoły w kategorii najbardziej usportowionej. Nagrodę w postaci dyplomu Wyróżnienia odebrali z rąk przedstawicieli Urzędu Miasta nasi nauczyciele wychowania fizycznego K.Kurek i Ł.Kubzdyl. Dodatkową nagrodą jest możliwość zakupienia dla szkoły sprzętu sportowego w wysokości 1000 zł.
Wszystkim naszym uczniom za udział w zawodach, ciężką pracę, poświęcony czas SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!! Najbardziej za to, że chce Wam się chcieć :))))