Konkurs fotograficzny dla uczniów

Gabinet Prezydenta serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym uczniów i uczennice poznańskich szkół.
Konkurs organizowany jest w ramach akcji promocyjnej Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego. Nagrody dla najlepszych prac przewidziano zarówno dla uczestników, jak i szkół, do których uczęszczają laureaci.
Szczegóły dotyczące konkursu dostępne są na stronie:
Serdecznie zachęcam do udostępnienia informacji o wydarzeniu poprzez dziennik elektroniczny czy stronę internetową szkoły. Korzystając z okazji, chciałabym również przypomnieć i poprosić o pomoc w udostępnieniu informacji, że składanie projektów w tegorocznej edycji PBO potrwa do 31 maja.
Mamy nadzieję, że te i inne akcje organizowane przez Gabinet Prezydenta, przyczynią się do zwiększenia udziału młodych osób w budżecie partycypacyjnym oraz promowania aktywności obywatelskiej wśród uczniów poznańskich szkół.