Memoriał im. Jacka Ponickiego

Memoriał im. Jacka Ponickiego już po raz czternasty!

Tradycyjnie, na początku grudnia każdego roku, w naszej szkole odbywa się Memoriał im. Jacka Ponickiego w koszykówce dziewcząt. Organizujemy go wspólnie z Fundacją im. Jacka Ponickiego.

W tym roku nasz turniej memoriałowy odbył się w poniedziałek 9 grudnia. Zaprosiliśmy do udziału trzy szkoły: Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych, XVI Liceum Ogólnokształcące i XVII Liceum Ogólnokształcące.

Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”, 4 razy po 5 minut gry.

Tabela turnieju:

III LO

ZSGD

XVI LO

XVII LO

Kosze

Punkty

III LO

6pkt

ZSGD

3pkt

XVI LO

4pkt

XVII LO

5pkt

Ostateczna kolejność:

1 miejsce – III LO

2 miejsce – XVII LO

3 miejsce – XVI LO

4 miejsce – ZSGD

Naszym dziewczętom serdecznie gratulujemy sukcesu!

Podczas zakończenia turnieju Prezes Fundacji pani Marzena Ponicka – Kaczmarek, zamiast pucharów, wręczyła dziewczętom skromne upominki i oczywiście małe słodkie „co nie co”.

Wspólnie z organizatorką turnieju prof. Ireną Linką życzyła wszystkim „Wesołych Świąt Bożego Narodzenia” i zaprosiła wszystkich na kolejny turniej za rok!

Nasze dziewczęta zagrały w składzie:

Karolina Buzińska, Małgorzata Buzińska, Natalia Łaban (wszystkie z 3b), Teresa Solman (3e), Katarzyna Łuczak (2d), Maria Zienkiewicz i Justyna Kowalska (obie z 1b), Olga Detko i Paulina Golis (obie z 1a).

Organizatorem turnieju ze strony szkoły była jak zawsze pani prof. Irena Linka.

Irena Linka