DZIEŃ INTEGRACYJNY KLAS PIERWSZYCH NA CYTADELI POZNAŃSKIEJ

Dnia 9 września 2022 roku w godzinach 9:00-12:30 na terenie parku Cytadela w Poznaniu, uczniowie klas: 1a,1b,1c,1d,1e i 1f wraz
z Wychowawcami, wzięli udział w dniu integracyjnym zorganizowanym przez zwycięzców zeszłorocznego wydarzenia- uczniów klasy 2f.

Motywem przewodnim spotkania była muzyka. Podobnie jak w ubiegłym roku, pierwszoklasiści musieli wykonać zadania czekające na nich na sześciu stacjach. Ponadto, każda z klas ułożyła własną piosenkę,
którą zaprezentowała pod koniec imprezy.

Zarówno uczestnicy, jaki i organizatorzy, świetnie poradzili sobie
z wyzwaniem. Miło spędzili czas, integrując się przy wspaniałej pogodzie i otoczeniu przyrody. Ostatecznie, zmagania wygrała klasa 1c,
a pozostałe klasy uplasowały się odpowiednio na następujących pozycjach:

Miejsce 2- 1a

Miejsce 3- 1d

Miejsce 4- 1e

Miejsce 5- 1b

Miejsce 6- 1f

Rywalizacja była zacięta, a niektóre zadania niełatwe i wymagające od uczestników dużej kreatywności. Szczególnie podczas kręcenia teledysku do znanej piosenki, uczniowie mogli pochwalić się swoimi talentami i umiejętnościami, oraz poznać siebie nawzajem.

W imieniu organizatorów, czyli klasy 2f, pragnę podziękować wszystkim uczestnikom, Wychowawcom oraz Pani Profesor Ewelinie Framskiej za zaangażowanie i udział w wydarzeniu.

Pozdrawiam,
Weronika Golis