ZWOLNIENI Z TEORII

Download images
Dzień dobry,
ruszyła kolejna edycja konkursu Edukator Roku 2020. W ogólnopolskim głosowaniu uczniowie wytypują najlepszych edukatorów i nauczycieli. Edukator Roku to konkurs, w którym nagradzani są najlepsi edukatorzy i nauczyciele, wybierani przez uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Zgłaszanie kandydatów i głosowanie trwa do 14 października i odbywa się za pomocą dedykowanej platformy edukatorroku.brainly.pl.

W Państwa szkole jest Nauczyciel Zwolnieni z Teorii, który wspiera uczniów w działaniu społecznym i zasługuje na wyróżnienie. Uczniowskie z pewnością będą chcieli się mu odwdzięczyć i nominować go do konkursu w kategorii “rozwój kompetencji przyszłości”. Zachęcamy do przekazania uczniom informacji o konkursie, by jak najszybciej mogli zgłosić nauczyciela i głosować.

Otrzymanie tytułu Edukatora Roku od uczniów to niezwykłe wyróżnienie, ale oprócz niego przewidziane zostały również nagrody rzeczowe. Zwycięzcy Edukatorzy otrzymają sprzęt elektroniczny, który pomoże im w codziennej pracy. Ponadto laureat patronowanej przez nas kategorii – “rozwój kompetencji przyszłości “ otrzyma pięć jednogodzinnych sesji rozwojowych z ekspertem merytorycznym.

Nad głosowaniem czuwa Jury, które przyznaje wyróżnienia także dla uczniów. Szkoły, w których najwięcej uczniów zaangażuje się do głosowania mają szansę wygrać mierniki zanieczyszczenia powietrza, ufundowane przez Airly.

Polecamy zachęcić uczniów do wzięcia udziału w konkursie na edukatorroku.brainly.pl do 14 października. To szansa na wygraną dla całej społeczności szkolnej.