Zbiórka świąteczna uczniów klasy 2e na rzecz niepełnosprawnych uczniów Szkoły Podstawowej „Otwarte Drzwi”

Dobrze widzi się tylko sercem,

najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.

/Antoine de Saint-Exupéry/

20 grudnia 2021 roku reprezentujące klasę 2e uczennice: Katarzyna Wikaryjczyk, Barbara Foralewska i Marianna Drzewińska wraz z Wychowawcą – odwiedziły uczniów Szkoły Podstawowej „Otwarte Drzwi” i przekazały materiały plastyczne oraz zabawki, zebrane przez zespół klasowy w ramach świątecznej zbiórki materiałów plastycznych na rzecz niepełnosprawnych uczniów tejże Szkoły.

Mamy nadzieję, że przekazane materiały i zabawki pozwolą kreatywnie wypełnić czas spędzony w szkole. Cieszymy się, że już po raz drugi wzięliśmy udział w świątecznej zbiórce i deklarujemy udział w jej kolejnej edycji, bo przecież ,,Wigilia jest zawsze wtedy, kiedy my tego chcemy”! (słowa bohatera filmu Edi). Nasza Wigilia miała miejsce 20 grudnia minionego roku, a kolejna przed nami.

Liliana Skrycka-Gryc

wychowawca klasy 2e