Zaproszenie do Konkursu Choreograficznego dla Dzieci i Młodzieży MŁODY TANIEC

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszej edycji Konkursu Choreograficznego dla Dzieci i Młodzieży MŁODY TANIEC, którego finał odbędzie się 20.05.2017 r. w Poznaniu na Scenie Wspólnej.

W załączeniu przekazujemy list przewodni, kartę zgłoszeniową oraz regulamin Konkursu.

Organizatorem konkursu jest Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Poznaniu, a jego koordynatorem z ramienia placówki pani Natalia Draganik-Franke.
Jakiekolwiek pytania prosimy kierować na adres mailowy nataljad@wp.pl, dodatkowe informacje można także uzyskać pod numerem telefonu
61-820-11-12 od poniedziałku do środy w godzinach 18.30 – 20.00.

Prosimy o przekazanie informacji tym z Państwa uczniów i uczestników zajęć, którzy są zainteresowani tańcem i choreografią.

Z wyrazami szacunku i serdecznymi pozdrowieniami, Hanna Konieczna Dyrektor MDK nr 2

12_02_2017_list i karta

12_02_2017_regulamin konkursu