ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Szanowni Państwo Rodzice i Uczniowie,

jeszcze raz dziękuję wszystkim Uczniom i Rodzicom za wytrwałość podczas zdalnej edukacji.

Uczniom  gratuluję osiągniętych wyników  i oczywiście życzę Wam spokojnych, udanych wakacji. Dbajcie o swoje zdrowie i bezpieczeństwo, a jeśli niekiedy towarzyszyć Wam będzie tzw. „nuda” , czytajcie ciekawe książki, słuchajcie ambitnej muzyki, pozostańcie w przyjaźni ze sztuką, która zawsze ocala człowieka i służy jego rozwojowi.

Wszystkim Rodzicom dziękuję za dobrą współpracę, za skuteczną i ważną dla nas  informację zwrotną o naszej pracy, za wspieranie własnych dzieci w tym trudnym czasie.

Czas nauki na odległość był  wyzwaniem dla nas wszystkich. Sprawdzał przede wszystkim umiejętność planowania i organizacji własnej pracy. Myślę, że wspólnie wiele się  nauczyliśmy i zdobyliśmy ważne doświadczenia.

Jednocześnie dziękuję w imieniu własnym i Nauczycieli za podziękowania, które do nas zostały skierowane.

Katarzyna Kordus

Dyrektor III LO w Poznaniu