Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

W związku z kończącym się rokiem szkolnym, chciałam Wam bardzo podziękować za wspólny czas, za integrację. Myślę, że śmiało mogę powiedzieć, że w tym roku jako prezydium SU całkiem dobrze wywiązaliśmy się z danej Wam na początku roku obietnicy, że w naszej szkole będzie się działo, bo działo się i to nie mało. Jest to również Wasza zasługa. Mam nadzieję, że Wam się podobało. Dziękuję w imieniu SU za aktywny udział w organizowanych przez nas akcjach, za wsparcie, za pomysły, za okazywanie sympatii, za pomoc, szczególnie naszym opiekunom, i za to, że razem mogliśmy dokonywać rzeczy wręcz nierealnych. Na koniec chciałam pogratulować promocji do następnej klasy. Życzę również miłych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

zakończenie roku

przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego